Modric – Inter, po ndodh ‘çmenduria’ në Spanjë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Modric – Inter, po ndodh ‘çmenduria’ në Spanjë

20:26 | 10 Gusht 2018

Luka Modric tashmë e ka kërkuar kalimin te Interi.

Mesfushori kroat nëpërmjet agjentit të tij i ka bërë me dije skuadrës italiane se ai e dëshiron kalimin atje.

Florentino Perez nuk dëshiron që ta lëshoj kroatin, duke i ofruar kontratë të re atij me një rritje page, përcjell ORAinfo.

Por, Modric e ka ndarë mendjen tashmë, e që është duke e pritur Interin me ofertën e tyre në drejtim të Real Madridit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!