Modric “qon peshë” nerazurrët me lajmin e fundit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Modric “qon peshë” nerazurrët me lajmin e fundit

08:20 | 16 Gusht 2018

Ylli i Realit të Madridit,Modric ka vendosur zemrën në Itali.

Luka Modric do të kërkojë Real Madridin që të lërë të largohet për t’u bashkuar me Interin, raporton Sky Sport Italia përcjell ORAinfo.

Mesfushori i Kroacisë ka qenë prej kohësh i lidhur me skuadrën ziekaltër, por Los Blancos janë duke kërkuar për klauzolën e lirimit prej 750 milionë eurosh.

 

Pavarësisht nga kthimi për Madridin në humbjen e Super Cup ndaj Atletico Madrid, e ardhmja e tij mbetet e pasigurt./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!