Mogherini takohet edhe me Vuçiqin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Mogherini takohet edhe me Vuçiqin

18:57 | 08 Nëntor 2018

Pas takimit me presidentin e Kosovës Hashim Thaçin, përfaqësuesja e lartë e BE-së, Frederica Mogherini ka takuar edhe presidentin serb Aleksandar Vuçiq.

Lajmin për këtë takim e ka dhënë zëdhënësja e Mogherinit, Maja Kocijançiq.

Kujtojmë qe takimi mes presidentit Thaçi dhe Mogherinit ka zgjatur vetëm disa minuta. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!