Momente qeashrake, kur një foto e prishë gjithë dasmën! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Momente qeashrake, kur një foto e prishë gjithë dasmën!

14:01 | 13 Nëntor 2017

Kur bëhet fjalë për dasmën, një nga gjerat më të rëndësishme janë fotografitë, pasi ato do të jenë gjithnjë aty për të të kujtuar një nga ditët më të rëndësishme të jetës.

Çdo çift mundohet që të realizojë diçka ndryshe dhe të veçantë ditën e dasmës, në mënyrë që të mbeten për një kohë të gjatë në memorien e të ftuarve si një ceremoni speciale.

Por ndonjëherë ato i kalojnë limitet duke kaluar nga diçka ndryshe në diçka të çuditshme.

Më poshtë keni disa foto nga dasma të çuditshme, foto të cilat do u kujtojnë gjithnjë çiftit se mund të kishin zgjedhur mënyra të tjera për të pozuar në ditën e tyre më të veçantë.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!