Momenti i përplasjes së ashpër mes Kadri Veselit e Dardan Molliqajt për SHIK-un – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Momenti i përplasjes së ashpër mes Kadri Veselit e Dardan Molliqajt për SHIK-un

19:35 | 07 Dhjetor 2017

Debat mes pushtetit dhe opozitës ka pasur në vazhdimin e seancës të enjten, ku kryeparlamentari Kadri Veseli ka debatuar me deputetin e VV-së, Dardan Molliqaj.

Veseli ka thënë se në janar ai do të jetë i pari që do të nënshkruajë për krijimin e një komisioni për veprimtarinë e SHIK-ut.

Por Veseli ka thënë se shumë deputetë do të skuqen për atë që kanë thënë.

Ndërsa Molliqaj ka thënë se kryeparlamentari duhet të kërkojë falje për atë që ka thënë një ditë më parë drejt deputetes Drita Millaku.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!