Momenti kur kapet nga policia “i forti” i Tiranës, i dënuar për vrasje (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Momenti kur kapet nga policia “i forti” i Tiranës, i dënuar për vrasje (Video)

19:54 | 11 Janar 2017

Sipas policisë, arrestimi i tij ka ardhur pasi më datë 05.12.2016 Gjykata e Apelit Tiranë, e ka dënuar me 12 vite burg, për veprat penale “Vrasja me dashje për shkak të cilësive të veçanta të viktimës” dhe “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe e municionit”.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!