Momenti tragjik, kur vajza vdes derisa ishte duke ricituar ilahi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Momenti tragjik, kur vajza vdes derisa ishte duke ricituar ilahi

09:36 | 09 Qershor 2018

Njëvajzë ka ndërruar jetë, përderisa ishte duke kënduar ilahi para publikut.

Momenti tragjik erdhi papritmas kur vajza pë një moment u rrëzua.

Në këtë video, kjo vajzë po reciton ilahi Islame ndërsa njerëzit e tjerë dëgjojnë zërin e saj të bukur dhe pastaj diçka tronditëse ndodhi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!