Morata – PSG, lajm i ‘çmendur’ nga Franca – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Morata – PSG, lajm i ‘çmendur’ nga Franca

19:00 | 16 Maj 2018

PSG e di se në verë do ta humbet Edinson Cavanin.

Klubi francez nuk do të mund ta mbaj uruguaianin në skuadër, pasi ky i fundit është tej mase i acaruar me Neymarin dhe privilegjet që i gëzon.

PSG është duke planifikuar që ta shet Cavanin, në mënyrë që ta transferoj sulmuesin e Chelseas, Alvaro Moratan, përcjell ORAinfo.

Sulmuesi spanjoll është i gatshëm që të largohet nga Londra, pasi që disa ndeshje po qëndron në stol.

PSG-ja nuk e ka në radar vetëm Moratan, por edhe sulmuesin e Romës, Patrick Sichick, që ende nuk po e gjen veten në ‘Olimpico’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!