Morena hyn në butik për të blerë rroba…Do t’iu ‘shkri’ palltoja e re që bleu ajo… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Morena hyn në butik për të blerë rroba…Do t’iu ‘shkri’ palltoja e re që bleu ajo…

22:26 | 12 Janar 2018

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Morena është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet në një dyqan rrobash dhe ajo që bie në sy është palltoja shumë e bukur…/ORAinfo/

All about Celine ✨✨

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi