Morena kopjon moderatoren e njohur… Vesh fustanin identik si të saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Morena kopjon moderatoren e njohur… Vesh fustanin identik si të saj

23:45 | 13 Mars 2018

Morena Taraku, është bërë pjesë e thashethemeve të shumta, kjo për faktin se ajo e jeton një jetë shumë luksoze.

Ani pse së fundmi ajo i ka hyrë edhe botës së muzikës, ajo njihet ende si modele, përcjell ORAvip.

Udhëtimet e shumta, dhurata pa fund, vetura lukzose janë vetëm disa nga benefitet që ajo i gëzon në jetën e saj. E cilësuar për një stil unik, jo çdo herë ajo e ka mundësinë të duket aq perfekt..

Një fustan që dikur ajo ka veshur, i është parë edhe moderatores së njohur Arbana Osmanit… Cilës i rri më bukur ?./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi