Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh me e keqja! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh me e keqja!

14:13 | 14 Qershor 2018

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ka qenë shumë e përfolur për lidhjen me një miliarder nga Irani, të cilën ende nuk e ka bërë publike.

Pak ditë më parë ajo realizoi projektin e saj më të ri “Femnat”, i cili po pëlqehet mjaftë shumë nga publiku.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Por Morena është shfaqur e dobët në hekurosjen e rrobave. Në një video të postuar në Instagram, Morena shfaqet duke hekurosur, por për një moment ajo merr një telefonat, duke bërë që rrobat e saj të djegën nga hekuri. Pastaj telefonin e… /ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi