Mos nxitoni për plane pa e shikuar motin për sot – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Mos nxitoni për plane pa e shikuar motin për sot

08:19 | 13 Gusht 2018

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara, ndërsa temperatura minimale do të jenë ndërmjet 14-16 gradë Celsius dhe maksimale ndërmjet 29-32 gradë Celsius.

“Do të jetë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 14-16 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 29-32 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes”, njofton IHMK.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!