Mos shkoni në Shqipëri këto ditë, shikoni çfarë moti do të ketë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Mos shkoni në Shqipëri këto ditë, shikoni çfarë moti do të ketë

11:13 | 09 Korrik 2018

Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet me kthjellime dhe vranësira.

Sipas shërbimit meteorologjik priten reshje shiu, lokalisht shtrëngata shiu në pjesën lindore të vendit. Baza e reve të ulëta do të jetë 600 metër.

Era do të fryjë me drejtim veriperëndim 1-15m/sek më e theksuar në bregdet jugor. Deti do të jetë i forcës 4 me lartësi dallge 2.2 metër.

Temperaturat parashikohen:

Vendet Malore 13/24

Vendet e Ulëta 15/30

Vendet Bregdetare 16/29.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!