Mos u nisni për rrugën Prishtinë-Mitrovicë, ja ҫfarë po ndodh atje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Mos u nisni për rrugën Prishtinë-Mitrovicë, ja ҫfarë po ndodh atje

20:29 | 10 Gusht 2018

Rruga magjistrale Prishtinë -Mitrovicë vazhdon të jetë e bllokuar nga kolonat e gjata.

Kolonat e gjata zakonisht krijohen rreth mbrëmjes, kryesisht për shkak të të ashtuquajturit “fyt i ngushtë” në hyrje të Vushtrrisë.

Qytetarët vazhdojnë të ankohen gati çdo ditë për pritje të gjatë në këtë rrugës.

“Nëse dikush po planifikon me u nisë për Mitrovicë, ndryshoni planet!”, ka shkruar sonte gazetari, Gëzim Bimbashi, i cili edhe i ka publikuar këto fotografi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!