Mot befasues për ditën e sotme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Mot befasues për ditën e sotme

09:25 | 09 Shtator 2018

Territori shqiptar mbetet gjatë gjithë ditës në kushtet e motit të kthjellët, dhe vranësira të herëpashershme ku nuk do të mungojnë dhe reshjet e shiut në zonat veriore dhe lindore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit mbeten konstante në orët e para, por mesdita sjell ndryshime të ndjeshme të vlerave termike.

Era do të fryjë mesatare dhe rrallë-herë e fortë, me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Perëndimor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!