Moti po prishet, ja çfarë temperatura do të kemi për pesë ditët e ardhshme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Moti po prishet, ja çfarë temperatura do të kemi për pesë ditët e ardhshme

21:11 | 09 Nëntor 2018

Moti do të ndryshojë ditët në vijim në vendin tonë.

Siç parashikojnë meteorologët, në fundjavë do mbajë mot i ngrohtë, me vranësira dhe diell.

Temperaturat e ajrit, pas rritjes ditëve të fundit, gradualisht nga java e ardhshme do të zbresin pak rreth vlerave mesatare.

Minimalet në fundjavë do të zbresin deri në 9C, e në fillim të javës deri në 4C, e maksimalet do të luhaten nga 21C deri në 24C, e më pas do të zbresin në 16C deri 19C.

Mot shumë i ngrohtë, me vranësira dhe intervale me diell .4.11 – Mot i ngrohtë, me vranësira dhe intervale me diell .5.11-6.11 – Në fillim të javës do të mbajë mot i mirë, të hënën me vranësira dhe intervale me diell, e ditën e martë priten kthjellime .7.11 – Mot i mirë, kryesisht me diell.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!