Motra e rregullon motrën e bë si një kuku, Engjellusha shfaqet shumë joshëse – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Motra e rregullon motrën e bë si një kuku, Engjellusha shfaqet shumë joshëse

08:34 | 14 Qershor 2018

Engjellusha Salihu e cila kohen e fundit ka marrë vëmendje e të gjithë publikut shqiptar, shkruan ORAinfo.

Ajo me zërin e saj unik shumë shpejt ka arritur që të ketë një numër shumë të madh të fansave.

Engjellusha para disa ka publikuar edhe këngën e saj e cila i është dedikuar vjehrrave, dhe u pëlqye shumë nga publiku.

 

Mirëpo shumë shpejt Engji edhe nëna e saj kanë për të ditur se shumë shpejt do të vie një bashkëpunim.
Në rrjetin social Engji është shumë aktive dhe publikon shumë fotografi të ndryshme

Tash ajo shfaqet e veshur me një fustan shumë elegant dhe po mahnitë me trupin e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi