Motrat Mustafa vishen me fustana të gjatë, ku janë nisur kështu të rregulluar kaq bukur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Motrat Mustafa vishen me fustana të gjatë, ku janë nisur kështu të rregulluar kaq bukur

22:41 | 17 Korrik 2018

Ato konsideron ndër “bylbylat” e Kosovës.

Sahide dhe Safete Mustafa janë ndër motrat më të popullarizuara në vendin tonë, dhe kjo falë prurjeve të shumta në muzikë, shkruan Kosovarja.

Në Instagram këngëtaret janë mjaft aktive, aty ku publikojnë imazhe të shumta nga aktivitetet muzikore si dhe nga jeta personale e tyre. Sot, Sahidja dhe Safetja vijnë shumë të lezetshme, duke pozuar me disa flutura mbi kokë, teksa shkëlqejnë me fustanet e tyre kuq e zi.

Kjo është fotografia e tipit “selfie”, e cila mori shumë pëlqime dhe komplimente nga adhuruesit e tyre.

A post shared by Motrat Mustafa (@motratmustafa_official) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!