Motrave Mustafa u bëjnë foto nga pas, Safetja befason me këtë pamje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Motrave Mustafa u bëjnë foto nga pas, Safetja befason me këtë pamje

00:00 | 17 Korrik 2018

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Dy motrat më të njohura për publikun janë Sadetja dhe Sahidja, të cilat gjithmonë jemi mësuar t’i shohim shumë elegante, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Në njërën nga fotot e tyre ato shihen të fotografuara nga pas.

Ajo që bie në sy me trupin e saj është Safetja./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!