Mourinho e bën ‘namin’, ia ofron super-yllin Perezit për Bale – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Mourinho e bën ‘namin’, ia ofron super-yllin Perezit për Bale

19:30 | 16 Prill 2018

Manchester United do të përpiqet të përfshijë Paul Pogba në çdo ofertë për yllin e Real Madrid Gareth Bale,thotë Don Balon, përcjell ORAinfo.

Uellsiani duket se është i vendosur të largohet nga Spanja në verë, e Unitedin vazhdimisht ka qenë i lidhur me një lëvizje për ish-yllin e Tottenhamit.

 

Dhe Jose Mourinho do t’i ofrojë Pogban në këmbim të Bale, edhe pse duket se presidenti i Madridit Florentino Perez do të preferonte një marrëveshje shkëmbimi me Liverpulin që do të përfshinte Mohamed Salah../ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!