Mourinho e do me çdo kusht këtë yll te Manchester United – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Mourinho e do me çdo kusht këtë yll te Manchester United

17:49 | 17 Maj 2018

Jose Mourinho nuk po heq dorë nga transferimi i Willianit.

Trajneri portugez ka kërkuar nga Manchester United që të bëjë gjithçka për transferimin e anësorit të Chelseas.

Willian nuk ëhtë i lumtur tek klubi londinez, pasi në dy vite, nuk po luan standard tek blutë e Londrës, andaj Mourinho e do transferimin e tij, përcjell ORAinfo.

Anësori brazilian është i gatshëm që të transferohet te Manchester United, pasi edhe Chelsea po mendon që ta transferoj Anthony Martialin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!