Mourinho e ‘qon peshë’ Tottenhamin, ia rrëmben lojtarin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Mourinho e ‘qon peshë’ Tottenhamin, ia rrëmben lojtarin e madh

15:15 | 24 Prill 2018

Mbrojtësi i Tottenham Hotspur, Danny Rose ka përfunduar në radarët e Manchester Unitedit.

Sipas Evening Standard, anglezi ka dështuar të fitojë vend nën urdhrat e Maurico Pochettinos , por Jose Mourinho ende është i etur ta transferojë atë në “Old Trafford”.

Trajneri portugez është i gatshëm t’i ofrojë dhe dyshen Tottenhamit Matteo Darmian dhe Luke Shaë.

Mourninho e dëshiron lojtari pasi ekipi i tij ka treguar shumë probleme në qendër të mbrojtjes këtë edicion.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!