Mourinho i gatshëm ta lejoj De Gean të transferohet te Reali, por me një kusht – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Mourinho i gatshëm ta lejoj De Gean të transferohet te Reali, por me një kusht

09:13 | 14 Shkurt 2018

Jose Mourinho është i gatshëm që ta shes David de Gean te Real Madridi.

Portieri spanjoll ka kohë që po e kërkon transferimin te kampionët e Evropës, mirëpo portugezi nuk e ka lejuar largimin e tij.

Mirëpo, sipas mediave spanjolle dhe atyre angleze, Mourinho është i gatshëm që ta lejoj largimin e De Geas në drejtim të Real Madridi, por me një kush, përcjell ORAinfo.

Portugezi i ka kërkuar Florentino Perezit që të ofrojnë Raphael Varanen në këmbim me De Gean, ndryshe marrëveshje do të jetë vështirë e realizueshme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!