Mourinho po e transferon yllin e Chelseas për 60 mln funte – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Mourinho po e transferon yllin e Chelseas për 60 mln funte

19:00 | 14 Mars 2018

Jose Mourinho është i vendosur që ta transferoj Willianin tek Manchester United.

Trajneri portugez e dëshiron ribashkimin me yllin e Chelseat, pasi braziliani nuk është i lumtur në “Stamford Bridge” me minutazhën e ofruar nga Conte.

 Willian looked happy at Chelsea as he trained in Barcelona

Jose Mourinho e kishte kërkuara transferimin e Willianit edhe në verën e kaluar, por Chelsea e kishte refuzuar menjëherë ofertën e tyre, transmeton ORAinfo nga Goal.com

Por, tani në këtë verë, portugezi është i bindur se mund ta transferoj mesfushorin brazilian tek Manchester United, duke ofruara 60 milionë funte për transferimin e tij./ORAinfo/

Mourinho targets summer Willian reunion at Man Utd

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!