Mournho e do me ngulm këtë lojtar te Manchester United – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Mournho e do me ngulm këtë lojtar te Manchester United

21:44 | 14 Shtator 2018

Manchester United ende nuk ka heq dorë nga transferimi i Ivan Perisicit.

Jose Mourinho është i dashuruar në lojën e anësorit kroat andaj po e dëshiron transferimin e tij.

Manchester United ka dështuar në transferimin e Willianit nga Chelsea, andaj ka rikthyer interesimin për Perisicin, përcjell ORAinfo.

‘Djajtë e Kuq’ janë të gatshëm që të paguajnë 60 milionë euro për transferimin e kroatit, ndërsa Interi po kërkon hiq më pak se 75 milionë euro./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!