Mozzik tregon se sa e kishte notën në muzikë, pas 2 milionë klikimeve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Mozzik tregon se sa e kishte notën në muzikë, pas 2 milionë klikimeve

17:39 | 16 Shtator 2018

Është një nga reperët më të suksesshem shqiptar.

Numron dhjetëra hite dhe përherë mirëpritet mirë nga audienca. Bëhet fjalë për Mozzik-un i cili së fundi solli edhe një bashkëpunim me të dashurën e tij, Loredana Zefi, shkruan Indeksonline.

Mozzik duke iu referuar suksesit që po shënon ky duet, i cili për një ditë ka marrë mbi dy milion klikime ka treguar që ndonëse nuk ka qenë nxënës i mirë dhe nuk është çmuar talenti i tij, ai tashmë po prek majat e suksesit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!