Muhamedi i ‘O Clone’ kaq simpatike e ka gruan e ‘deklason’ edhe Latifën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Muhamedi i ‘O Clone’ kaq simpatike e ka gruan e ‘deklason’ edhe Latifën

16:05 | 07 Dhjetor 2017

Antônio Calloni është emri i aktorit që luajti rolin e Muhamedit në serialin e famshëm në mbarë botën ‘O Clone’, përcjell ORAinfo.

Ky serial i bëri të famshëm këta aktorë në popuj të ndryshëm ku u shikua seriali. Muhamed ishte njëri prej roleve kryesore që secili që e shikoi e mban mend.

 

Ai në jetën reale ka një jetë të mirë dhe është i martuar me Ilse Rodrigues e cila njihet si një femër simpatike në mediat braziliane.

Për më shumë shikoni si duken në realitet ata!/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!