Napoli ia rrëmben nga duart super lojtarin Interit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Napoli ia rrëmben nga duart super lojtarin Interit

10:31 | 13 Janar 2018

Sipas “Corriere dello Sport” Simone Verdi është zyrtarisht i Bolognas.

Marrveshja është arritur ditën e djeshme dhe lojtari do u bashkohet napoletanëve pasi të kryejë testet mjeksore. Në garë për lojtarin ishte edhe Inter.

Zikaltërit u tërhoqën pasi janë fokusuar në dyshen e Barcelonës,Deulofeu-Rafinha.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!