Napoli me transferim ‘bombë’ nga Premier Liga – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Napoli me transferim ‘bombë’ nga Premier Liga

00:00 | 15 Gusht 2018

Napoli është duke e kërkuar një portier të ri.

Pas largimit të Pepe Reinas si i lirë në drejtim të Milanit, napolitanët e duan një portier të ri.

Napoli dëshiron që në këtë afat ta transferoj Simone Mignoletin nga Liverpooli, përcjell ORAinfo.

Portieri belg nuk po luan standard, andaj është i gatshëm që të kaloj te skuadra italiane./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!