Napoli merr përforcimin më të mirë nga Serie A, ky është super portieri që do t’iu bashkohet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Napoli merr përforcimin më të mirë nga Serie A, ky është super portieri që do t’iu bashkohet

18:00 | 13 Shkurt 2018

Napoli shënjestron zëvendësuesin e Pepe Reinas.

Napoli është në kërkim të një portieri të ri.

E ardhmja e Pepe Reinas nuk është e sigurt në “San Paolo”, kështu që Napoli po mendon për një portier tjetër, përcjellë “Lajmi.net”.

“Marca” raporton që napolitanët kanë shprehur interesim për portierin e Espanyolit, Pau Lopez.

Napoli pritet ta dërgojë shumë shpejtë edhe ofertën zyrtare për të.

Ndryshe, Lopez kërkohet edhe nga Manchester City e Fiorentina.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!