Naser Rafuna publikon imazhin më të ëmbël me djalin e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Naser Rafuna publikon imazhin më të ëmbël me djalin e tij

12:23 | 07 Dhjetor 2017

Naser Rafuna njihet për talentin e tij në aktrim dhe sensin e humorit që ka në serilaet ku ai mori pjesë, përcjell ORAinfo.

Ai ka një jetë të qetë martesore dhe është një baba dhe burrë i përkushtuar ndaj familjes dhe ky është roli më i mirë që ka në jetën e tij.

Një fotografi e ëmbël që ka publikuar aktori, shihen babë e bir në një foto, ku Naseri e ka marrë atë në një shëtitje vetëm ata të dy./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!