Nata e dytë e dasmës…Me bebin në bark, kështu po duket Qëndresa sonte… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Nata e dytë e dasmës…Me bebin në bark, kështu po duket Qëndresa sonte…

22:28 | 16 Tetor 2017

Pas një atmosfere të krijuar nga mysafirët erdhi koha që nusja dhe dhëndrri t’u bashkangjiten atyre.

Lajmi.net ju sjell foto ekskluzive të nuses së Labit, Qëndresës e cila po duket si princeshë, shkruan lajmi.net

Pë dallim nga dje ajo sonte ka zgjedhur t’i zgjatë flokët ndërsa emocionues është fakti se atë sonte po e shoqëron fëmija në bark.

Bebi i vogël është me fat që po merr pjesë në dasmën e prindërve.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!