Natën e mirë Manchester United! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Natën e mirë Manchester United!

22:23 | 13 Mars 2018

Sevilla ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Manchester United serish me anë të Ben Yedder , kështu duke e dërguar rezultatin në 0 me 2 me rezultat të përgjithshëm.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!