Natën e mirë PSG..! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Natën e mirë PSG..!

22:34 | 14 Shkurt 2018

Reali  ka arritur që të ngritë epërsinë 3-1 ndaj PSG,me golin e shënuar nga Marcelo në minutën  e 86′ përcjell ORAinfo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!