Nazira një super femër,  shikoni atë me flokë të kuqe – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Nazira një super femër,  shikoni atë me flokë të kuqe

14:41 | 21 Janar 2018

Seriali Beni Afet është ndër telenovelat më të pëlqyera nga publiku. Tema që trajton dhe personazhet që luajnë, e kanë bërë edhe më atraktiv këtë serial, përcjell ORAinfo.

Ndër personazhet më të dashura është Nazira e cila, e interpreton një rol shumë të dashur e që po pëlqehet nga publiku.

Ndryshe nga seriali, Nazira në jetën jashtë telenovelës është shumë moderne.. Fotoja e fundit e tregon këtë fakt./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!