Ndërpritet seanca, vazhdon nesër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ndërpritet seanca, vazhdon nesër

19:31 | 14 Mars 2018

Kuvendi i Kosovës ka ndërprerë punimet, për shkak të mungesës së kuorumit.

Në seancën e sotme u mbajt diskutimi parlamentar për punën 100 ditëshe të qeverisë Haradinaj.

Pikat e mbetura do të debatohen në seancën e nesërme, që fillon në ora 10:00.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!