Ndërron jetë një punëtor i Bechtel Enka-s duke punuar në autostradën Prishtinë-Shkup – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
20 °C

Ndërron jetë një punëtor i Bechtel Enka-s duke punuar në autostradën Prishtinë-Shkup

08:57 | 10 Tetor 2017

Në orët e paradites së djeshme ka ndërruar jetë një i ri nga Kaçaniku në vendin e tij të punës.

Indeksonline mëson se bëhet fjalë për Afet Provoliun, punëtor i kompanisë “Bechtel Enka”. I njëjti ndërroi jetë derisa ishte në orar të punës.

Familjarët kanë konfirmuar se varrimi i të ndejrit bëhet sot pas orës 13:00 në varrezat e fshatit Provoli të komunës së Kaçanikut.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!