Ndeshja e parë: Zbulohen formacionet Rusi – Arabi Saudite – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ndeshja e parë: Zbulohen formacionet Rusi – Arabi Saudite

09:00 | 14 Qershor 2018

Rusia dhe Arabia Saudite hapin sot me duelin e tyre “Kampionatin botëror 2018”.

Nikoqiri Rusia sot e hapë “Kampionatin botëror 2018”.

Ndeshja e parë do të jetë ndaj Arabisë Saudite me fillim nga ora 17:00.

Këto janë formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Rusia (4-5-1): Akinfeev; Mario Fernandes, Kutepov, Ignashevich, Zhirkov; Samedov, Gazinsky, Dzagoev, Zobnin, Golovin; Smolov.

Arabia Saudite (4-2-3-1): Al-Owais; Al-Shahrani, O.Hawsawi, M.Hawsawi, Al-Harbi; Al-Faraj, Otayf; Al-Dawsari, Al-Muwallad, Al-Jassim; Al-Sahlawi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!