Ndeshja Huddersfield-Liverpool, publikohen formacionet zyrtare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Ndeshja Huddersfield-Liverpool, publikohen formacionet zyrtare

17:54 | 20 Tetor 2018

Sonte luajnë Huddersfield – Liverpool.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 18:30 në “Kirklees Stadium”.

Skuadra e Jurgen Kloppit barazoi dy herë radhazi, ndaj Manchester Cityt dhe Chelseat në dy ndeshjet e fundit në ligë dhe tani synon tri pikët e plota.

Në letër, kjo duket shumë e lehtë, pasi përballë do ta ketë një skuadër që nuk di çka është fitorja në këto tetë ndeshje.

Huddersfield ka barazuar tri herë, ndërsa ka humbur pesë herë tjera në tetë ndeshje.

Formacionet zyrtare:

Huddersfield:

Liverpool:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!