Ndeshja Kosovë-Maltë, dardanët bëjnë gjest të madh në minuten e 9-të – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Ndeshja Kosovë-Maltë, dardanët bëjnë gjest të madh në minuten e 9-të

21:06 | 11 Tetor 2018

Kosova dhe Malta kanë filluar ballafaqimin e tyre në Ligën e Kombeve.

Kosova dhe Malta janë duke zhvilluar takimin e tyre në kuadër të Ligës së Kombeve.

Ndeshja ka filluar me atmosferë fantastike e cila u bë edhe më shumë e tillë në minutën e 9-të.

I gjithë stadiumi u ngrit në këmbë për të nderuar presidentin e ndjerë të FFK-së, Fadil Vokrri në minutën e nëntë, që ishte edhe numri i fanellës së tij gjatë karrierës si futbollist.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!