Ndeshja Kosovë-Maltë, mobilizohet Njësia Speciale e Kosovës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
21 °C

Ndeshja Kosovë-Maltë, mobilizohet Njësia Speciale e Kosovës

20:05 | 11 Tetor 2018

Forca të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës janë duke qëndruar rreth stadiumit “Fadil Vokrri”, pak para nisjes së ndeshjes Kosova-Malta, që nis në ora 20:45.

Kjo ndeshje futbollistike është e vlefshme për ligën e kombeve. Vlen te theksohet se bastoret sportive kanë favorizuar klubin tonë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!