Ndodh edhe kjo, babë e bir rrahen keq mes vete – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ndodh edhe kjo, babë e bir rrahen keq mes vete

13:58 | 12 Korrik 2018

Babë e bir janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje që kanë pasur në Ferizaj.

Të dy kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Policia nga të dyshuarit ka konfiskuar një revole me 7 fishekë të kalibrit 7.65 mm, një shufër metali dhe një thikë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit lirohen, kurse rasti mbetet të hetohet.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!