Ndodh edhe kjo, dasmë në oborrin e Gjinekologjisë, aryesja…! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Ndodh edhe kjo, dasmë në oborrin e Gjinekologjisë, aryesja…!

10:13 | 17 Prill 2018

Pacienteve të shtrira në Klinikën Gjinekologjike edhe mund t`iu ketë penguar zhurma e madhe që vinte nga tupanat në oborr.

Një familje e madhe dje ka hedhur vallë për disa minuta në oborr, ndërsa tupanat gjëmonin që larg, raporton Indeksonline

Krejt kjo për shkak të lindjes së një fëmije të gjinisë mashkullore. Bëhet e ditur se vogëlushi ka lindur pas pesë vajzave, andaj edhe ishte gëzim i madh për familjen.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!