Ndodh edhe kjo, dy ish të dashurat e Princ Harry-t prezente në dasmën mbretërore – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ndodh edhe kjo, dy ish të dashurat e Princ Harry-t prezente në dasmën mbretërore

17:39 | 19 Maj 2018

Sot po mbahet dasma e vitit në familjen mbretërore të Britanisë.

Princi Harry ka kurorëzuar dashurinë me dukeshën, Meghan Markle në një ceremoni madhështore me të ftuar shumë fytyrave publike.

Kur jemi tek të ftuarit, pjesë e kësaj dasme që ditën e sotme ka bërë bujë në gjithë botën, ishin edhe Oprah Winfrey, Victoria dhe David Beckham, Serena Williams, Amal dhe George Clooney, Elton John, e shumë të tjerë.Por, një fakt që ka habitur të gjithë është pjesëmarrja e dy ish të dashurave të Princit Harry në këtë ceremoni, shkruan lajmi

Bëhet fjalë për Chelsy Davy me të cilën Princi ishte në lidhje prej 2004 deri më 2014 dhe Cressida Bonas e cila ishte në lidhje me të në periudhën 2012-2014.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!