Ndodh edhe kjo në maturë, maturanti hyn me kalë në mbrëmje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Ndodh edhe kjo në maturë, maturanti hyn me kalë në mbrëmje

23:54 | 16 Maj 2018

Idetë që të jesh më ndryshe shpesh shkojnë edhe në ekstrem.

E ky trend u bë mjaft i përdorur tek maturantët të cilët janë ende në një fazë para pjekurisë, përcjell ORAvip.

Ndonëse femrat tërheqin vëmendje me veshjet e tyre dhe pamjen, meshkujt iu duhet me gjëra të tjera.

Një maturant nga Vushtrria ka çuditur të gjithë kur është shfaqur në mbrëmje të maturës me kalë.

Një fotografi nga ky moment interesant ka vërshuar rrjetet sociale./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!