Ndodh edhe kjo, psherëtima erotike në edicionin e lajmeve! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Ndodh edhe kjo, psherëtima erotike në edicionin e lajmeve!

18:16 | 12 Prill 2018

Një moment aspak i këndshëm i ka ndodhur një spikereje lajmesh në një televizion lokale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, teksa gjatë kronikës që po transmetohej janë dëgjuar disa rënkime erotike nga një mashkull.

Pasi transmetimi është rikthyer në studio, ajo është detyruar të kërkojë ndjesë për këtë incident të turpshëm që ndodhi, njofton Klan Kosova.

Ndërkohë ka nisur hetimi i brendshëm në staf, në mënyrë që një ngjarje e tillë të mos përsëritet më.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!