Ndodh edhe kjo: Sinani ia xhiron gruan Ermal Fejzullahut – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Ndodh edhe kjo: Sinani ia xhiron gruan Ermal Fejzullahut

13:54 | 17 Tetor 2017

Në dasmën e djeshme u bënë bashkë shumë miq të cilët nuk janë parë prej kohësh, përcjell ORAinfo.

Ermali dhe Sinani gjithmonë kanë pasur nja raport mjaft të mirë, të cilin e kanë ruajtur me vite. Nga kjo miqësi edhe

Ariana e Andrra kanë krijuar një të re, të cilat nuk ndahen kohëve të fundit.

Mirëpo diçka të çuditshme ka bërë mbrëmë Sinani. Ai ka xhiruar Arianën derisa vallëzonte me Sabri Fejzullahun, dhe këtë video e ka postuar në Instagram.

Çka do të mendojë Ermali për këtë?/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!