Ndodh më në fund, Xhensila e Besi u bënë prindër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Ndodh më në fund, Xhensila e Besi u bënë prindër

16:14 | 12 Korrik 2018

Pritjes së ëmbël sot i erdhi fundi, ku Xhensila solli në jetë vogëlushen e saj.

Çifti të cilët lidhjen e tyre e kishin bërë publike para disa vitesh dhe në rrjetet sociale gjithmonë e kishin treguar hapur dashurinë e madhe që kanë për njëri tjetrin, sot u bënë prindër të një vogëlusheje për herë të parë, shkruan Kosovarja.

Lajmi u bë i ditur nga disa miq të tyre të cilët kishin shpërndarë fotografi në rrjetet sociale duke uruar çiftin.

Me jetë të gjatë…

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!