Ndodh mrekullia, nxirren të gjallë nga shpella futbollistët e ngujuar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Ndodh mrekullia, nxirren të gjallë nga shpella futbollistët e ngujuar

14:14 | 10 Korrik 2018

Para pak çastesh janë shpëtuar të 12-të fëmijët dhe trajneri i tyre i futbollit, të cilët për më shumë se 15 ditë kanë mbetur të ngujuar në shpellë.

Ditën e djeshme janë shpëtuar 8 fëmijë kurse sot edhe pjesë tjetër e ekipit duke përfshi këtu edhe trajnerin e tyre.

Sipas, “Daily Mail” fëmijët do të dërgohen për ekzaminime mjekësore dhe sikur të tjerët do të shtrihen në spital.

Ndryshe, gjatë qëndrimit në shpellë ata janë furnizuar me ushqim dhe ilaqe.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!