Ndodh në këtë shkollë, mësuesi ia thyen dhëmbin nxënësin duke e goditur fort – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ndodh në këtë shkollë, mësuesi ia thyen dhëmbin nxënësin duke e goditur fort

21:44 | 14 Maj 2018

SPB Tetovë ka ngritur padi penale ndaj një banori të Zhelinës së Tetovës, me iniciale M.B (56) me profesion mësues pasi ka goditur një nxënës.

“Me datën 13 mars të këtij viti rreth orës 11:00 në shkollën fillore të Zhelinës një arsimtar, gjatë orës mësimore e ka goditur një nxënës në pjesën e pasme të kokës ku për këtë shkak u përplas në bankë dhe iu thye dhëmbi”, njofton MPB

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!